Müşteri Yardım

Eğer sorularınızın yanıtlarını aşağıda bulamazsanız lütfen bizimle iletişime geçin!
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş

Kredi kartına taksit yapıyor musunuz?

Kredi Kartı ödeme sistemi aracılığı ile tüm kredi kartlarına 12 aya kadar taksit yapabiliyoruz. Kredi kartı ile ödeme adımında kredi kartı numaranızı girdikten sonra kartınıza özel taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

Havale ya da EFT ile ödeme alıyor musunuz?

Ödeme adımında kredi kartı seçeneğinin hemen altında Havale & EFT seçimini yaptıktan sonra size gelen e-postada ve sitemizdeki Firma Bilgileri başlığı altında da yer alan hesap numaramıza sipariş numaranızı açıklama bölümüne ekleyerek ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemeniz akabinde gönderim gerçekleştirilip kargo biligileri sizinle paylaşılacaktır.

Gönderim, İade & Değişim

İade politikanız nedir ve nasıl İade talep edebilirim?

Ürünlerimizi 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanarak kullanılmamış ve paketi açılmamış şekilde sizinle paylaşılacak kargo barkodunu kullanarak ücretsiz iade edebilirsiniz. Detaylı bilgiye İade Koşulları sayfamızdan ulaşabilir ve iade sürecini hesabım başlığı altında ilgili siparişin sayfasındaki "İade Talep Et" linkinden başlatabilirsiniz.

Neden 1000.00 TL altında kargo ücreti alıyorsunuz?

Satış fiyatlarımıza gizli kargo ücreti yansıtmayı tercih etmiyoruz. Müşterinin neye ne kadar ödediğini açıklıkla görmesi taraftarıyız.

Kargo ücretleri hacim ve firmaya göre değişmekle beraber e-ticaret siteleri için önemli bir maliyet yaratabiliyor. sadeoyuncak olarak 1000.00 TL üstü alışverişlerinizde kargo ücreti almıyoruz ancak 0 -1000.00 TL  aralığında farklı kargo ücretlendirmesi yapıyor fakat yüksek kargo ücretlerini müşterimize olabildiğince az yansıtmaya çalışıyoruz.

Tutarından bağımsız her alışverişe ücretsiz kargo uygulamasının alışveriş tutumunu olumlu etkilediğinin farkındayız ancak biz tüm alışverişlerde uygulanacak ücretsiz kargoyu karşılamak için oyuncakların tümüne yapılacak yüzdesel bir artışın esasen müşteriye ve doğal olarak uzun vadede bize geri dönüşünün olumsuz olacağı kanaatindeyiz.

Nerelere gönderim yapıyorsunuz?

Şu anda Türkiye sınırları içerisinde gönderim yapabiliyoruz.

Oyuncaklar

Markalarınız hakkında bilgi alabilir miyim?

Bazı markalarımız hakkında ekteki linkleri kullanarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Grimm's Hakkında

Grapat Hakkında

Waytoplay Hakkında

Sarah's Silks Hakkında

Ürünlerinizi neden büyük online mağaza ve pazaryerlerinde satmıyorsunuz?

Değerlerimizi paylaşmayan, sahte marka adı ve fotoğrafları kullanan, güvenlik kontrolleri yapılmamış, CE belgesi olmayan ürünleri satan pazaryerlerinde ürünlerimizi satmamaktayız.

Oyuncakları görebileceğim bir mağazanız var mı?

Oyuncaklarda deneyimlemenin ve yerinde görmenin de önemli olduğunu düşünüyoruz elbette. Türkiyedeki tek yetkili satıcısı olduğumuz Grimms, Grapat, Waytoplay, Sarah's Silks, Voggenreiter, Corvus ve diğer tüm markalarımızın kalitesini müşterilerimizin dokunarak deneyimlemesini çok arzuluyoruz.

Randevu alarak Showroom içersinde oyuncakları görme şansınız var.

Üretim yapıyor musunuz?

Hayır, Kidsmondo sadece belirli değerler kseninde çalışan üreticilerin ve markaların oyuncaklarını son kullanıcıya ulaştırıyor.

Fiyatları nasıl belirliyorsunuz?

sadeoyuncak temsilciliğini aldığı markalar ile yaptığı anlaşmalar gereği belirli kurallara tabidir. Avrupa EUR satış fiyatlarına uluslararası lojistik ve ürün özelinde gümrük prosedür vb masraflar eklenerek satış fiyatları belirlenmektedir.

Orjinal markalarımız Avrupa menşeili olduğundan ve EUR bazlı satıldığından doğal olarak fiyatlarımız EUR/TL kuru dalgalanmalarından etkilenmektedir. 

sadeoyuncak düzenli aralıklar ile EUR/TL kurundaki değişiklikleri dikkate alarak her iki yönde gerekli düzeltmeleri yapmaktadır ancak kısa vadeli dalgalanmaları dikkate alması maalesef lojistik olarak mümkün değildir.

İşbirliği

Yerli oyuncak üreticisiyim, sitenizde oyuncaklarımı satabilir miyim?

sadeoyuncak küçük ama ilkeli üretim yapan, özgün ve kimliği olan üreticiler ile özellikle ilgileniyor. Bu konu ile ilgili varsa kataloğunuzun ya da resimlerinizin / web sitenizin yer aldığı, üretim süreciniz, hammadde/malzeme bilginiz ve varsa sertifikalarınızla ilgili bilgileri de paylaştığınız bir e-postayı iletisim@greenjump.com.tr adresine gönderebilir ya da www.greenjump.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Tanıtım ve Satış konularında işbirliği yapıyor musunuz?

Dilerseniz satış ortaklığı programımıza başvurabilirsiniz. Platform üzerinde %7,5 - %12,5 arasında komisyon oranları mevcut.

Sadece site linkini ya da spesifik ürün linkleri üzerinden paylaşım yapabilirsiniz.

Adınıza ya da markanıza özel kupon ve link yaratabilirsiniz.

Satış ortaklığı platformunda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sorularınız için bize e-posta aracılığı ile ulaşabilirsiniz.