Covid-19 Açıklaması

 

Değerli ebeveynlerimiz,

Dünyadaki  Covid-19 salgını günlük hayatlarımız üzerinde ciddi bir etki yarattı. Sizler gibi biz de Kidsmondo olarak bu istisnai duruma adapte olup işleyişimiz ile ilgili gerekli değişiklikleri yapıyor, endişe ve stresimizi sağlıklı bir şekilde yönetmeye çalışıyoruz.

Bu istisnai duruma karşın web sitemiz üzerinden sipariş vermeye devam edebilirsiniz ancak sizin de fark edebileceğiniz üzere stok durumunu yönetmekte zorlanıyoruz. Bunun en önemli sebebi şu anda yaşamakta olduğumuz pandeminin  tedarik zinciri üzerindeki keskin ve büyük etkisi.

Beklediğimiz büyük teslimatlar lojistik firmalarında yaşanan sorunlar, gümrük ile ilişkili evrakların düzenlenmesinde görevli kamu otoritelerinin bir kısmının kapalı olması (İspanya özelinde) ya da bazı noktalarda ihtiyaç duyduğumuz kişilerin dışarı çıkamaması ve işlemleri takip edememesi gibi farklı birçok değişkene bağlı olarak gecikme yaşıyor ya da bazı noktalarda bekliyor.

Varolan tedarikçi teslimatlarını olabildiğince etkin bir şekilde en kısa sürede tamamlyıp size ürünlerimizi sunmaya çalışırken bir yandan da Covid-19 ile ilişkili yayınlanan genelgeleri takip ederek hijyen vb kuralları etkin bir şekilde uyguluyor ve bazı ek önleyici tedbirleri de yürütüyoruz.

Kidsmondo olarak bu süreçten hem bireysel olarak, hem toplumsal olarak gerekli dersleri çıkararak daha güçlü bir şekilde çıkacağımıza inanıyor ve siz değerli ebeveynlerimize ve sevdiklerine sağlıklı günler diliyoruz.

 

Sevgi ve saygılarımızla,

Kidsmondo